Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MBR10150_T0_00001
MBR10150_T0_00001
MBR10150_T0_00001 Panjit International Inc.
MBR1040_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 150 V
auf Bestellung 1928 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR10150_T0_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-220AC, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 150 V.
Weitere Produktangebote MBR10150_T0_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR10150_T0_00001 MBR10150_T0_00001 Hersteller : Panjit MBR1040_SERIES.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 150V,Schottky,TO-220AC,10A