Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MBR20H150FAT_T0_00001
MBR20H150FAT_T0_00001
MBR20H150FAT_T0_00001 Panjit International Inc.
MBR20H150FAT.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 150V ITO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Anode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 550 nA @ 150 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBR20H150FAT_T0_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 150V ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Anode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 550 nA @ 150 V.
Weitere Produktangebote MBR20H150FAT_T0_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBR20H150FAT_T0_00001 MBR20H150FAT_T0_00001 Hersteller : Panjit MBR20H150FAT.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 150V,Schottky,ITO-220AB,20A