MBRF10100-E3/4W
MBRF10100-E3/4W Vishay General Semiconductor
mbr10xxx.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 10 Amp 100 Volt 150 Amp IFSM
auf Bestellung 923 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MBRF10100-E3/4W Vishay General Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: ITO-220AC, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MBRF10100-E3/4W MBRF10100-E3/4W Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division mbr10xxx.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: ITO-220AC
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V
auf Bestellung 1365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
MBRF10100-E3/4W MBRF10100-E3/4W Hersteller : Vishay mbr10xxx.pdf Diode Schottky 100V 10A 2-Pin(2+Tab) ITO-220AC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
MBRF10100-E3/4W MBRF10100-E3/4W Hersteller : Vishay mbrf1090-890352.pdf Schottky 10A 100V ITO220AC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
MBRF10100-E3\4W MBRF10100-E3\4W Hersteller : Vishay Semiconductors Schottky Diodes & Rectifiers 10A,100V,SINGLE SKY TECT.