Produkte > BRADY CORPORATION > MC-1000-427
MC-1000-427
MC-1000-427 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 1" W X 25' L CLR/WH
Packaging: Bulk
Color: White, Transparent
For Use With/Related Products: BMP®51 Printer (Handheld), BMP®53 Printer (Handheld)
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" W x 25.0' L (25.4mm x 7.6m)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-1000-427 Brady Corporation
Description: LABEL 1" W X 25' L CLR/WH, Packaging: Bulk, Color: White, Transparent, For Use With/Related Products: BMP®51 Printer (Handheld), BMP®53 Printer (Handheld), Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" W x 25.0' L (25.4mm x 7.6m).