Produkte > BRADY CORPORATION > MC-250-595-YL-BK
MC-250-595-YL-BK
MC-250-595-YL-BK Brady Corporation
B-595.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: TAPE, 0.25 IN W X 25 FT L
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer
Length: 0.250" (6.35mm)
Width: 0.250" (6.40mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: Black, Yellow
Location: Outdoor
Printer Name: BMP41, BMP51, BMP53, R4400, R6000, R6900
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-250-595-YL-BK Brady Corporation
Description: TAPE, 0.25 IN W X 25 FT L, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer, Length: 0.250" (6.35mm), Width: 0.250" (6.40mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: Black, Yellow, Location: Outdoor, Printer Name: BMP41, BMP51, BMP53, R4400, R6000, R6900.