MC-500-422
MC-500-422 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 25' L WHITE
Packaging: Bulk
Length: 25' (7.6m)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Indoor/Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-500-422 Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 25' L WHITE, Packaging: Bulk, Length: 25' (7.6m), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Indoor/Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer.