MC-500-499
MC-500-499 Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 16' L WHITE
Packaging: Bulk
Length: 16' (4.9m)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Nylon
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-500-499 Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 16' L WHITE, Packaging: Bulk, Length: 16' (4.9m), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Nylon, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer.