Produkte > BRADY CORPORATION > MC-500-595-WT-BK
MC-500-595-WT-BK
MC-500-595-WT-BK Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 25' L WHITE
Packaging: Bulk
Length: 25' (7.6m)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer
auf Bestellung 73 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-500-595-WT-BK Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 25' L WHITE, Packaging: Bulk, Length: 25' (7.6m), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer.