MC-750-584
MC-750-584 Brady Corporation
B-584.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: MSERIES B584 WHT 0.75"X20' 1 ROL
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 0.240" (6.09mm)
Width: 0.750" (19.05mm)
Material - Body: Reflective Tape
Label Type: Continuous
Applications: Safety
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer, R6000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-750-584 Brady Corporation
Description: MSERIES B584 WHT 0.75"X20' 1 ROL, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 0.240" (6.09mm), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Reflective Tape, Label Type: Continuous, Applications: Safety, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer, R6000.