Produkte > BRADY CORPORATION > MC-750-595-BL-WT
MC-750-595-BL-WT
MC-750-595-BL-WT Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 25' L BLUE
Packaging: Bulk
Length: 25' (7.6m)
Width: 0.750" (19.05mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Part Status: Active
Color - Background: Blue
Location: Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-750-595-BL-WT Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 25' L BLUE, Packaging: Bulk, Length: 25' (7.6m), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Part Status: Active, Color - Background: Blue, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer.