Produkte > BRADY CORPORATION > MC-750-595-CL-BK
MC-750-595-CL-BK
MC-750-595-CL-BK Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 20' L CLEAR
Packaging: Bulk
Length: 20' (6.1m)
Width: 0.750" (19.05mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Part Status: Active
Color - Background: Clear
Location: Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-750-595-CL-BK Brady Corporation
Description: LABEL 0.75" W X 20' L CLEAR, Packaging: Bulk, Length: 20' (6.1m), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Part Status: Active, Color - Background: Clear, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer.