Produkte > BRADY CORPORATION > MC-750-595-CL-WT
MC-750-595-CL-WT
MC-750-595-CL-WT Brady Corporation
B-595.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: MSERIES B595 WHT/CL 0.75"X20' 1
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 0.240" (6.09mm)
Width: 0.750" (19.05mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Continuous
Applications: Component
Part Status: Active
Color - Background: Clear
Location: Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer, R4400
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC-750-595-CL-WT Brady Corporation
Description: MSERIES B595 WHT/CL 0.75"X20' 1, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 0.240" (6.09mm), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: Component, Part Status: Active, Color - Background: Clear, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer, R4400.