MC08EA220J-F
MC08EA220J-F Knowles / Illinois Capacitor
MC.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 22pF 100V 0805 5%
auf Bestellung 139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC08EA220J-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 22PF 5% 100V 0805, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 22 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC08EA220J-F MC08EA220J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MC.pdf Description: CAP MICA 22PF 5% 100V 0805
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Bulk
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 22 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 7125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
MC08EA220J-F MC08EA220J-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC.pdf Mica Capacitors 22pF 100V 0805 5%