MC08EA240J-TF
MC08EA240J-TF Cornell Dubilier Knowles
MC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 24PF 5% 100V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 24 pF
Voltage - Rated: 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC08EA240J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 24PF 5% 100V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 24 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote MC08EA240J-TF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC08EA240J-TF MC08EA240J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC-537734.pdf Mica Capacitors 24PF 100V 5%