Produkte > BRADY CORPORATION > MC1-1000-595-OR-BK
MC1-1000-595-OR-BK
MC1-1000-595-OR-BK Brady Corporation
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 1" W X 25' L ORANGE
Packaging: Bulk
Length: 25' (7.6m)
Width: 1.000" (25.40mm)
Part Status: Active
Color - Background: Orange
Location: Outdoor
Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC1-1000-595-OR-BK Brady Corporation
Description: LABEL 1" W X 25' L ORANGE, Packaging: Bulk, Length: 25' (7.6m), Width: 1.000" (25.40mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Part Status: Active, Color - Background: Orange, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer.