MC12CF100C-F
MC12CF100C-F Cornell Dubilier Knowles
KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.25PF 1KV 1210
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.25pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 1 kV
auf Bestellung 478 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12CF100C-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 10PF 0.25PF 1KV 1210, Packaging: Bulk, Tolerance: ±0.25pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12CF100C-F MC12CF100C-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 10pF 1kV .25pF
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC12CF100C-F MC12CF100C-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MC-2944610.pdf Mica Capacitors 10pF 1kV .25pF