MC12FA221J-F
MC12FA221J-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Mica Capacitors 220pF 100V 5%
auf Bestellung 209 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC12FA221J-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP MICA 220PF 5% 100V 1210, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 220 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC12FA221J-F MC12FA221J-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Mica Capacitors 220pF 100V 5%
auf Bestellung 238 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MC12FA221J-F MC12FA221J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KNO_MC-MCN-RF-Caps-R1.pdf Description: CAP MICA 220PF 5% 100V 1210
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 220 pF
Voltage - Rated: 100 V