MC18FA561J-TF
MC18FA561J-TF Cornell Dubilier Knowles
MC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 560PF 5% 100V 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
Voltage - Rated: 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC18FA561J-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 560PF 5% 100V 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote MC18FA561J-TF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC18FA561J-TF MC18FA561J-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC.pdf Mica Capacitors 560pF 100V 5%