MC22FA911J-F
MC22FA911J-F Cornell Dubilier - CDE
CDUB_S_A0011956908_1-2540249.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 910pF 100V 5%
auf Bestellung 184 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22FA911J-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 910PF 5% 100V 2220, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 910 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22FA911J-F MC22FA911J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MC.pdf Description: CAP MICA 910PF 5% 100V 2220
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 910 pF
Voltage - Rated: 100 V