MC22FD511J-F
MC22FD511J-F Cornell Dubilier - CDE
MC-2944610.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 510pF 500V 5%
auf Bestellung 146 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22FD511J-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 510PF 5% 500V 2220, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 510 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22FD511J-F MC22FD511J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MC.pdf Description: CAP MICA 510PF 5% 500V 2220
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 510 pF
Voltage - Rated: 500 V