MC22FF131G-TF
MC22FF131G-TF Cornell Dubilier Knowles
MC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 130PF 2% 1KV 2220
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 130 pF
Voltage - Rated: 1 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22FF131G-TF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 130PF 2% 1KV 2220, Tolerance: ±2%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 130 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote MC22FF131G-TF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22FF131G-TF MC22FF131G-TF Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC-537734.pdf Mica Capacitors 130PF 1000V 2%