MC22FF251J-F
MC22FF251J-F Cornell Dubilier Knowles
MC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 250PF 5% 1KV 2220
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Bulk
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 250 pF
Voltage - Rated: 1 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC22FF251J-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 250PF 5% 1KV 2220, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Bulk, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 250 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote MC22FF251J-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC22FF251J-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MC-537734.pdf Mica Capacitors 250PF 1000V 5%