MCF100VKIT4
MCF100VKIT4 Cornell Dubilier Knowles
KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP KIT MICA 1PF-1000PF 50PCS
Packaging: Case
Tolerance: ±0.5pF, ±5%
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 100V
Capacitance Range: 1pF ~ 1000pF
Mounting Type: Surface Mount
Quantity: 50 Pieces (10 Values - 5 Each)
Kit Type: Mica
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Packages Included: 0805, 1210, 1812, 2220 (2012, 3225, 4532, 5750 Metric)
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCF100VKIT4 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP KIT MICA 1PF-1000PF 50PCS, Packaging: Case, Tolerance: ±0.5pF, ±5%, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 100V, Capacitance Range: 1pF ~ 1000pF, Mounting Type: Surface Mount, Quantity: 50 Pieces (10 Values - 5 Each), Kit Type: Mica, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: 0805, 1210, 1812, 2220 (2012, 3225, 4532, 5750 Metric), Part Status: Active.