Produkte > EATON ELECTRONICS > MCLA2012V1-3R9-R
MCLA2012V1-3R9-R
MCLA2012V1-3R9-R Eaton Electronics
eaton-mcla2012v1-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 2012 3.9uH 2 Pads
auf Bestellung 584 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCLA2012V1-3R9-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 3.9UH 50MA 800MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 38MHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCLA2012V1-3R9-R MCLA2012V1-3R9-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mcla2012v1_automotive_multilayer_chip_induct-1804285.pdf RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 2012 3.9uH 2 Pads
auf Bestellung 784 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
MCLA2012V1-3R9-R MCLA2012V1-3R9-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_mcla2012v1_automotive_multilayer_chip_induct-1804285.pdf RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 2012 3.9uH 2 Pads
auf Bestellung 784 Stücke:
Mindestbestellmenge: 16
MCLA2012V1-3R9-R MCLA2012V1-3R9-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mcla2012v1-automotive-multilayer-chip-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 50MA 800MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 38MHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
auf Bestellung 940 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 10MHz
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 50 mA