Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > MCM01-001ED102J-F
MCM01-001ED102J-F
MCM01-001ED102J-F Cornell Dubilier - CDE
MCM_MIN-2944581.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 1nF 500V 5%
auf Bestellung 38 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM01-001ED102J-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 1000PF 5% 500V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM01-001ED102J-F MCM01-001ED102J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MCM-MIN.pdf Description: CAP MICA 1000PF 5% 500V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 500 V