Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > MCM01-009CF100J-F
MCM01-009CF100J-F
MCM01-009CF100J-F Cornell Dubilier - CDE
MCM-MIN.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Mica Capacitors 1kV 10pF 5%
auf Bestellung 160 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM01-009CF100J-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP MICA 10PF 5% 1KV SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM01-009CF100J-F MCM01-009CF100J-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MCM-MIN.pdf Description: CAP MICA 10PF 5% 1KV SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 1 kV