Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > MCM01-009DF330J-F
MCM01-009DF330J-F
MCM01-009DF330J-F Cornell Dubilier Knowles
MCM-MIN.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 33PF 5% 1000V SMD
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 33 pF
Voltage - Rated: 1 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM01-009DF330J-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 33PF 5% 1000V SMD, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 33 pF, Voltage - Rated: 1 kV.
Weitere Produktangebote MCM01-009DF330J-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM01-009DF330J-F MCM01-009DF330J-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MCM-MIN.pdf Mica Capacitors 33pF 1kV 5% tol