Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > MCM01-009ED101K-F
MCM01-009ED101K-F
MCM01-009ED101K-F Cornell Dubilier Knowles
MCM-MIN.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 100PF 10% 500V SMD
Tolerance: ±10%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Dielectric Material: Mica
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 1188 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM01-009ED101K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 100PF 10% 500V SMD, Tolerance: ±10%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.460" L x 0.400" W (11.68mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Dielectric Material: Mica, Part Status: Active, Capacitance: 100 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM01-009ED101K-F MCM01-009ED101K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MCM_MIN-2944581.pdf Mica Capacitors 100pF 500V 10% tol