MCM1000VKIT3
MCM1000VKIT3 Cornell Dubilier - CDE
KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Capacitor Kits 35 PIECES 1kV
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM1000VKIT3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP KIT MICA 100PF-750PF 35PCS, Packaging: Case, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Capacitance Range: 100pF ~ 750pF, Mounting Type: Surface Mount, Quantity: 35 Pieces (7 Values - 5 Each), Kit Type: Mica, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: Non-Standard SMD, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM1000VKIT3 MCM1000VKIT3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf Description: CAP KIT MICA 100PF-750PF 35PCS
Packaging: Case
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Capacitance Range: 100pF ~ 750pF
Mounting Type: Surface Mount
Quantity: 35 Pieces (7 Values - 5 Each)
Kit Type: Mica
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Packages Included: Non-Standard SMD
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MCM1000VKIT3 MCM1000VKIT3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KIT_BOMs_FOR_SMT.pdf Capacitor Kits 35 PIECES 1kV