Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MCM1012B121F06BPDG
MCM1012B121F06BPDG
MCM1012B121F06BPDG INPAQ Technology Co., Ltd
MCM1012-B%20Low%20Profile%20Type.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMF 1210 120OHM 300MA 2LN SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.028" (0.71mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 3945 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM1012B121F06BPDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMF 1210 120OHM 300MA 2LN SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.028" (0.71mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.