MCM500VKIT2
MCM500VKIT2 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
KIT_BOMs_FOR_SMT-3178969.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Capacitor Kits 50 PIECES 500V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCM500VKIT2 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP KIT MICA 10PF-1000PF 50PCS, Packaging: Case, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 500V, Capacitance Range: 10pF ~ 1000pF, Mounting Type: Surface Mount, Quantity: 50 Pieces (10 Values - 5 Each), Kit Type: Mica, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Packages Included: Non-Standard SMD, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MCM500VKIT2 MCM500VKIT2 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf Capacitor Kits 50 PIECES 500V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MCM500VKIT2 MCM500VKIT2 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf Capacitor Kits 50 PIECES 500V
auf Bestellung 2 Stücke:
MCM500VKIT2 MCM500VKIT2 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles KIT-BOMs-FOR-WEB.pdf Description: CAP KIT MICA 10PF-1000PF 50PCS
Packaging: Case
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 500V
Capacitance Range: 10pF ~ 1000pF