Produkte > KNOWLES NOVACAP > MD0402B501K250SH-EM
MD0402B501K250SH-EM
MD0402B501K250SH-EM Knowles Novacap
MD%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 500PF 25V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Capacitance: 500 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MD0402B501K250SH-EM Knowles Novacap
Description: CAP CER 500PF 25V X7R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Capacitance: 500 pF.