MDCD15-5-5-A
MDCD15-5-5-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 5 MM X 5 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 0.937" (23.80mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCD15-5-5-A Ruland Manufacturing
Description: 5 MM X 5 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 0.937" (23.80mm) Length, Part Status: Active.