Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCD33-11-9-A
MDCD33-11-9-A
MDCD33-11-9-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 9 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCD33-11-9-A Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 9 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length, Part Status: Active.