Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCD33-13-13-A
MDCD33-13-13-A
MDCD33-13-13-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 13 MM X 13 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCD33-13-13-A Ruland Manufacturing
Description: 13 MM X 13 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length, Part Status: Active.