Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCD57-28-18-A
MDCD57-28-18-A
MDCD57-28-18-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 28 MM X 18 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 14 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCD57-28-18-A Ruland Manufacturing
Description: 28 MM X 18 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length, Part Status: Active.