Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDE15-6-6-A
MDCDE15-6-6-A
MDCDE15-6-6-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 6 MM X 6 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 0.937" (23.80mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 14 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDE15-6-6-A Ruland Manufacturing
Description: 6 MM X 6 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 0.937" (23.80mm) Length, Part Status: Active.