Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDE25-12-8-A
MDCDE25-12-8-A
MDCDE25-12-8-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 12 MM X 8 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 1.374" (34.90mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDE25-12-8-A Ruland Manufacturing
Description: 12 MM X 8 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 1.374" (34.90mm) Length, Part Status: Active.