Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDE51-25-25-A
MDCDE51-25-25-A
MDCDE51-25-25-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 25 MM X 25 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.520" (64.00mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDE51-25-25-A Ruland Manufacturing
Description: 25 MM X 25 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.520" (64.00mm) Length.