Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDK33-11-9-A
MDCDK33-11-9-A
MDCDK33-11-9-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 9 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 18 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDK33-11-9-A Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 9 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length, Part Status: Active.