Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDK41-15-12-A
MDCDK41-15-12-A
MDCDK41-15-12-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 15 MM X 12 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 2.165" (55.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDK41-15-12-A Ruland Manufacturing
Description: 15 MM X 12 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 2.165" (55.00mm) Length, Part Status: Active.