Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDK51-25-25-A
MDCDK51-25-25-A
MDCDK51-25-25-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 25 MM X 25 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDK51-25-25-A Ruland Manufacturing
Description: 25 MM X 25 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length.