Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDK57-20-18-A
MDCDK57-20-18-A
MDCDK57-20-18-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 18 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDK57-20-18-A Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 18 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length.