Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCDK57-28-16-A
MDCDK57-28-16-A
MDCDK57-28-16-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 28 MM X 16 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCDK57-28-16-A Ruland Manufacturing
Description: 28 MM X 16 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length, Part Status: Active.