MDCS15-5-4-A
MDCS15-5-4-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 5 MM X 4 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 0.720" (18.30mm) Length
auf Bestellung 86 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCS15-5-4-A Ruland Manufacturing
Description: 5 MM X 4 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 0.720" (18.30mm) Length.