Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCS33-11-9-A
MDCS33-11-9-A
MDCS33-11-9-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 9 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCS33-11-9-A Ruland Manufacturing
Description: 11 MM X 9 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length, Part Status: Active.