Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCS33-16-9-A
MDCS33-16-9-A
MDCS33-16-9-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 16 MM X 9 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length
auf Bestellung 12 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCS33-16-9-A Ruland Manufacturing
Description: 16 MM X 9 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 1.313" (33.35mm) Length.