Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCS41-20-18-A
MDCS41-20-18-A
MDCS41-20-18-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 18 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCS41-20-18-A Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 18 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 30.382" (9.70mm) Length.