Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCS51-20-18-A
MDCS51-20-18-A
MDCS51-20-18-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 18 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCS51-20-18-A Ruland Manufacturing
Description: 20 MM X 18 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length.