Produkte > RULAND MANUFACTURING > MDCS51-25-19-A
MDCS51-25-19-A
MDCS51-25-19-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 25 MM X 19 MM DISC COUPLING
Packaging: Bag
Type: Disc Coupling
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MDCS51-25-19-A Ruland Manufacturing
Description: 25 MM X 19 MM DISC COUPLING, Packaging: Bag, Type: Disc Coupling, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 1.813" (46.10mm) Length.